Sanal Haber Ajansı

Ekip Tesisat Su Tesisatçısı

Ekip Tesisat Su Tesisatçısı
542 Okundu
07 Şubat 2022 - 10:58
Firma YetkilisiEkip Tesisat Su Tesisatçısı
Yetkili Telefon02165058441
Telefon02165058441
Faks02165058441
Web Sitesihttps://www.ekiptesisat.com/
E-Postauskudar@gmail.com
Firma AdresiYavuztürk, Karadeniz Cd. 5/A D:1, 34690 Üsküdar/İstanbul, Türkiye
İl / İlçeİstanbul

Her Bütçeye Uygun Su Kaçağı Tespiti, Tıkalı Kanal Açma İşlemi ve Kalorifer Petek Temizleme Hizmetleri

Petek temizleme, tıkanıklık açma, su sızıntısı ve kaçak tespiti, su tesisatı, elektrik tesisatı, kombi tesisatı tamirleri gibi pek çok hizmet seçeneği sunan firmamız, hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmaktadır. Ayrıca müşteri memnuniyeti de bizim için en önemli unsurlardan biridir. Bu nedenle müşterilerimiz için her bütçeye uygun kaliteli hizmetler sunmak başlıca görevlerimiz arasındadır. Acil durumlarda, bize rahatlıkla ulaşabileceğiniz 7/24 hizmetimizle olası mağduriyetleri önleyebilmek yegâne çabamızdır.

Herhangi bir aksilikle karşı karşıya kalmanız ve sonrasında bize ulaşmanız halinde, mağduriyetinizi giderebilmek için mümkün olduğunca hızlı hareket etmekteyiz. Geç saatlere kadar çalışıyorum ancak akşamları evde olabiliyorum diyorsanız, bizim için hiç problem değil. Bize bildirmiş olduğunuz saatte, uzman ekibimizle birlikte, hasar tespiti yapmak için adresinize gelmekteyiz. Ayrıca, İstanbul’un her ilçesine hizmetimiz bulunmaktadır.

İşimizi oldukça dikkatle yapmaya özen göstermekteyiz. Müşterilerimizin hassasiyetine anlayış göstererek, en kaliteli hizmeti sunmak için çaba göstermekteyiz. Her işlem için profesyonel ekipmanlarımız bulunmaktadır. Tesisat işlemlerimizi yaparken, siz değerli müşterilerimizin, daha sonra olası bir problemle karşılaşmamanız için elimizden gelenin en iyisini yapmak için çabalamaktayız. Uzman teknik ekibimiz, karşılaştığımız problemlere en iyi çözümleri bulabilmek için detaylı incelemelerde bulunmakta ve sorunun kaynağına ulaşmak için dikkatli bir şekilde çalışmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Ekip Tesisat olarak, bize günün her saatinde rahatlıkla ulaşabilmeniz için çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Su kaçağı ya da elektrik kaçağı gibi ciddi ve acil olarak çözüme kavuşturulması gereken sıkıntılar mı yaşıyorsunuz? İşte tam da bu sebepten dolayı 7/24 hizmet vermekten gurur duymaktayız. Müşterilerimizin mağdur olmaması ve sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulabilmek en temel ilkemizdir.

Profesyonel Tıkalı Kanal Açma Hizmeti

Tıkalı kanal açma işlemi, uzmanlık ve tecrübe gerektiren bir iştir. Bu nedenle, apartmanınızda, evinizde ya da iş yerinizde yaşadığınız tıkanıklık probleminin çözümü için, bir firmayla anlaşmanız daha uygun olacaktır. Problem giderilmeye çalışılırken, boruların kırılması gibi başka problemlerin oluşmasını istemiyorsanız, profesyonel bir ekip tercih etmeniz en doğru karar olacaktır.

Ekip Tesisat, bu konuda sunduğu profesyonel hizmetlerle, probleminizi kesin olarak çözmeyi garanti etmektedir. İşinin ehli uzman ekibimiz ve profesyonel ekipmanlarımız ile, ilk olarak tıkanıklığın kaynağını bulmak önceliğimizdir. Elbette bu tıkanıklık kaynağını bulmaya çalışırken başka sorunlar ortaya çıkarmamak için, en doğru ve uzmanlık gerektiren adımları atmaktayız. Tıkanıklığa neden olan madde nokta atışı ile bulunduktan sonra ise, profesyonel ekipmanlarımız sayesinde kolaylıkla yok eder ve sorunu çözüme kavuştururuz.

 

Acil Su Kaçağı Tespiti İşlemi

Acil müdahale gerektiren su kaçağının tespit edilmesi, firmamızın sunduğu profesyonel hizmetlerden biridir. İstanbul’un her ilçesinden bize rahatlıkla ulaşabilir, hızlı bir şekilde sorununuzdan kurtulabilirsiniz. Acil durumlar bizim oldukça hassasiyet gösterdiğimiz durumlardır. Bu nedenle mağduriyetinizin bir an önce giderilmesi için hızlı bir şekilde çözüm üretmekteyiz.

Banyonuzda, mutfağınızda veya iş yerinizde herhangi bir durumda su kaçağı şüphesi duyuyorsanız, bizi aramanız yeterli olacaktır. Her geçen gün büyüyen firmamız ve kendini geliştiren uzman ekibimiz size en iyi şekilde yardımcı olmaya çalışacaktır. Su kaçağının tespit edilmesi için herhangi bir kırıp dökme işlemi uygulamamaktayız. Profesyonel ekipmanlarımız sayesinde kırıp dökmeye ihtiyaç duymadan rahatlıkla tespit yapabilmekteyiz.

Herhangi bir şüpheniz varsa, tarafımızca su kaçağı tespiti yaptırmanız, ileride yaşanacak olası problemlerin önüne geçecektir. Problemleriniz çözüme kavuşturulurken, rahatsızlık duyacağınız başka bir problem yaratmamak en dikkat ettiğimiz hususlardandır. Siz değerli müşterilerimize kaliteli hizmet sunabilmek ve karşılığında memnuniyetinizi sağlayabilmek bizim için çok önemlidir. Firmamız ve hizmetlerimiz ilgili detaylı bilgi için www.ekiptesisat.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR