Sanal Haber Ajansı

DEMİRTAŞ A.Ş. HAZIR BETON VE ELEMANLARI

DEMİRTAŞ A.Ş. HAZIR BETON VE ELEMANLARI
561 Okundu
13 Mart 2020 - 7:24
Firma Yetkilisi
Yetkili Telefon
Telefon0258 713 15 94
Faks0 (258) 713 26 45
Web Sitesihttps://www.demirtashazirbeton.com/
E-Postabilgi@demirtashazirbeton.com
Firma AdresiÇarşı Mahallesi Adnan Keskin Caddesi No:70 - Otogar Arkası - Çivril / DENİZLİ
İl / İlçeAfyon / Baklan
SektörlerHazır Beton

 

1964’ten bu yana Her Zaman En İyi Ürün ve Hizmeti Sunmaya Devam Ediyor.

Demirtaş; yer aldığı hazır beton, inşaat, taahhüt, beton elemanları sektöründe, yüksek kalite ve hizmet standartlarından ödün vermeden, ürün çeşitliliğini geliştirmeyi ve sektördeki yerini koruyarak, istikrarlı büyümesini devam ettirmeyi hedeflemektedir.

 

Demitaş A.Ş. yeni yönetim politikası ile bugün; Çivril ilçe sınırı içerisinde 2 adet, Çal ilçesi sınırları içerisinde 1 ve Afyon/Dinar ilçe sınırları içersinde 2 adet olmak üzere 5 beton santrali, 7 adet mobil pompa, 25 adet transmikser ile aylık üretimini 30.000m³’e çıkarmıştır.

 

Şirket bünyesinde 12 beyaz yakalı olmak üzere toplam 360 uzman personel görev yapmaktadır.

 

Çalışanların yönetime aktif katılımı, motivasyon ve iletişiminin geliştirilmesi üzerinde hassasasiyetle duran şirketimizde tüm ünite ve tesislere yansımıştır. Şirketimizin bütün tesislerinde bilgisayar kontrollü otomasyon sistemi ile üretim yapılmaktadır. Demirtaş A.Ş. olarak çevreye duyarlı ve deprem gerçeğini ön planda tutarak, insan hayatına değer veren üretim anlayışıyla çalışmaktadır.

 

Kurulduğumuz günden bugüne gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek, dengeli ve sürekli büyümeyi hedefleyen Demirtaş A.Ş.; iş güvenliği, çevresel duyarlılığı, müşteri odaklı hizmet anlayışı, kurumsal yapısı, profesyonel iş gücü ve geniş makine parkıyla sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almaktadır.

SON EKLENEN FİRMALAR
FİRMA ARAMA
POPÜLER FİRMALAR